چاپ لیبل

چاپ لیبل یکی از زیر مجموعه های شبکه چاپ می باشد، که به صورت تخصصی در زمینه طراحی و چاپ انواع لیبل به صورت رول و شیت فعالیت می نماید.
چاپ لیبل با طراحی منحصر بفرد میتواند برای جذب مشتری و انتخاب محصول شما در بازار رقابت که با تنوع صدها طرح و رنگ مختلف وجود دارد بسیارموثر و مفید باشد.
شرکت با تخصص و تجربه خود آماده مشاوره ، طراحی و چاپ لیبل برای محصولات شماست .

چاپ افست :

انتقال اطلاعات در چاپ افست به صورت غیرمستقیم صورت می گیرد به همین دلیل به این روش چاپ افست ( چاپ غیرمستقیم ) می گویند. ماشین چاپ افست دارای سه استوانه‌است . در چاپ افست نخست آن چه را که باید چاپ شود بر روی صفحه‌ای فلزی به نام زینک منتقل مـــی‌کنند،سپس این صفحه را با مواد شیمیایی طوری حساس می‌کنند که فقط نوشته‌ها و تصاویر آن، مرکب چـاپ را بــه خود می‌گیرد.
زینک را به دور نخستین استوانه (Plate Cylinder) می‌پیچند.طرح آن بر اثر فشار روی پوشش لاستیکی اســتـوانه دوم (Offset Cylinder) برمی گردد. مطالب از روی پوشش لاســـــــــتیکی با کمک فشار استوانه سوم (Impression Cylinder) به روی برچسب منتقل می گردد.

چاپ فلکسو :

این چاپ به دلیل استفاده از کلیشه های فتو پلیمر یا لاستیکی که قابل انعطاف هستند به نام فلکسو نامیده میشود. سرعت بالا و چاپ به شکل رول بر روی مواد متنوع همچون نایلون، متالایز در تیراژهای بالا همراه با هزینه های کم از ویژگیهای این نوع چاپ محسوب می شود. چاپ فلکسو در واقع نوعی چاپ برجسته است که در آن کلیشه لاستیکی مستقیما با جنس یا لفاف مورد نظر در تماس می باشد.

چاپ هلیوگراور :

هلیوگرام یا همان روتوگراور، سیستم چاپ گود است با کیفیتی بسیار نزدیک به چاپ افست . هرچند مراحل آماده سازی این نوع چاپ بسیار گرانتر از انواع دیگر، چاپ چون افست و فلکسو می باشد. اما برای چاپ ایده آل به شکل رول بر روی BOPP و موادی از این قبیل، بهترین انتخاب محسوب می شود. بخصوص اینکه مصرف لفاف هایی از این نوع برای کارخانجات تولیدی همیشگی و با تیراژ بالا باشد.
تولید انواع لیبل چاپی رول لیبل ، لیبل پشت چسبدار سفید و چاپ انواع لیبل به صورت رول و شیت با پوشال برداری و دایکات همزمان، لمینت، پرفراژ
اجرای نیم تیغ بر روی انواع محصولات پشت چسبدار
تولید انواع فرم های A5 و A4 در سایزهای مختلف
تولید انواع برچسب های کاغذی ( مات – براق – نیمه براق – رنگی – حرارتی ) و PVC مات ، براق ،شبرنگ ، متال ، ترانسپارت ، وید (VOID) جهت مصارف دارویی ، آرایشی و بهداشتی و …

تمام تلاش و همت همکاران ما در این مجموعه بر رعایت اصول تعهد , مشتری مداری وصداقت پایه گذاری شده است و امیدواریم بتوانیم با توجه وعنایات خاصه پروردگار به این امر مهم نائل گردیم و فردایی بهتر و روشن تر را برای هممیهنان عزیزمان به ثمر بنشانیم.